Maureen Koster heeft de 50e editie van de NN CPC Loop Den Haag gewonnen. Bij de mannen won de Keniaan Felix Masai Kibet in een tijd van 59:52 Tom Hendrikse eindigde op een 10e plek als beste Nederlandse.
Achter Koster eindigde Sharon Cherotich in 1:08:13 als tweede. Regerend Nederlands kampioene Jennifer Gulikers eindigde als derde in 1:09:42. Elizeba Cherono eindigde in 1:11:45 als derde Nederlandse. Jill Holterman moest vanwege een blessure afzeggen.
Na winnaar Kibet kwam Daniel Sinda als tweede over de finish in 1:00:05. Als derde eindigde Mark Kiptoo in 1:00:27.
Tom Hendrikse eindigde als 10e en was daarmee de beste Nederlander. Hij eindigde in een tijd van 1:04:29, zo’n anderhalve minuut boven zijn persoonlijk record. Erg blij was hij niet, liet hij weten direct na de finish. “Ik voel me voldaan, moe, heb het warm en ben tegelijkertijd een beetje teleurgesteld. Ik heb een heel aantal goede trainingsweken gedraaid, daarom had ik gehoopt iets sneller te lopen.”
Bekijk het hele artikel op Running NL.


